HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

TEM POWERBobinaj, jeneratör bakım onarım sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; Jeneratör satışı ve kiralama, Jeneratör Montaj ve servis hizmetleri, Jeneratörlerin periyodik bakım ve onarımları ile Her türlü elektrik motorlarının sarımını yapmaktadır.

Her marka ve her güçteki jeneratörlerin bakım, tamir ve onarımını kaliteli ve en ekonomik bir şekilde garantili olarak yapmaktayız. Dizel ve benzinli, kabinli ve kabinsiz, manüel veya otomatik kumandalı, monofaze veya trifaze tüm jeneratör gruplarının servis hizmetini uzman ekibimizce gerçekleştiriyoruz.

Bunun yanında, tüm elektrik motorların sarım sarımı firmamızda gerçekleştirilmektedir. Motor sarımında kaliteye önem vererek homojen kalite kontrol anlayışını geliştirmiş ve zengin tecrübesiyle dünya standartlarında motor sarımı yapmanın gururunu duymaktayız.


Misyonumuz,
Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Jeneratör kiralama, tamir ve bakım ile Bobinaj sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.


Vizyonumuz,

Sektöründe servis, işçilik ve ürün kalitesi olarak "TEM POWER" isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ile sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak, Bobinaj ve Jeneratör servis ihtiyacı olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

TEM POWER REFERANSLAR

HIZLI MENÜ
Bizi şimdi ara Hasan TOSUN Bize şimdi yaz Yol tarifi al Whatsapp Hattımız İnstagram hesabımız Linkedin hesabımız Youtube hesabımız Twitter hesabımız Facebook hesabımız
YUKARI ÇIK

Son 24 saatte 14 kişi ziyaret etti.